کد خبر: 8704

هم‌زمان با سالگرد سفر مقام معظّم رهبری به استان خراسان شمالی کتاب «جلو‌ه‌ی اهل خراسان» توسط انتشارات نسیم انقلاب منتشر شد.

به گزارش قم خبر ، هم‌زمان با سالگرد سفر مقام معظّم رهبری به استان خراسان شمالی انتشارات نسیم انقلاب کتاب «جلو‌ه ی اهل خراسان» روایتی از سفر حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظّم انقلاب اسلامی به استان خراسان شمالی را منتشر کرد.

کتاب حاضر روایتی از سفر هشت روزه‌ مقام معظّم رهبری به استان خراسان شمالی در سال۱۳۹۱ است که به‌کوشش حسینعلی جعفری در قالب سفرنامه تهیّه شده و از سوی انتشارات نسیم انقلاب عرضه شد.

«جلوه‌ی اهل خراسان» بیانگر شکوه حضور مردمانی سخت‌کوش و با محبّت در استقبال از رهبر معظّم انقلاب و با روایتی ناب از صحنه‌های ابراز ارادت و دلدادگی آن مردم است.

آنطور که ناشر گزارش داده، سفرنامه با تکیه بر متن و بخصوص حاشیه‌های دیدار مقام معظّم رهبری با اقشار مختلف مردم، مسئولان، نخبگان، علما، روحانیون، دانشگاهیان و خانواده‌های شهدا و سفر به شهرهای اسفراین و شیروان پیگیری میشود و در نهایت با گزارشی از تشکیل جلسه‌ی هیأت دولت و مصوّبات آن برای استان در محضر ایشان، و بازگشت نویسنده به شهر خود پایان می‌یابد.

از ویژگی‌های این کتاب بیان صادقانه و بی‌تکلّف وقایع این سفر بخصوص حضور معظّمٌ‌‌له در منزل شهداست که به‌ گونه‌ای لطیف خواننده را با خود همراه می‌‍کند و فضای واقعی و ملموسی را پیش روی او قرار می‌دهد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری