کد خبر: 6641

مجری برنامه سمت خدا گفت: من مثل همه دوستان نگران سلامتی آقا بودم اما دیروز ایشان را شاداب دیدم و بسیار خوشحال شدم و از ته دل خدا را شکر کردم.

به گزارش قم خبر ؛ نجم‌الدین شریعتی مجری برنامه تلویزیونی «سمت خدا» در گفتگو با«خبرگزاری دانشجو» در رابطه با عیادت خود از رهبر معظم انقلاب گفت: عصر دیروز یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگی من بود که آقا را دیدم.

وی افزود: من مثل همه دوستان دیگر نگران سلامتی آقا بودم اما دیروز ایشان را شاداب دیدم و بسیار خوشحال شدم و از ته دل خدا را شکر کردم.

شریعتی در رابطه با سخنان مقام معظم رهبری اظهار داشت: ایشان نسبت به من و دیگر مجریان ابراز لطف و محبت داشتند و پرسیدند: برنامه شما همچنان پخش می شود یا خیر؟ من هم گفتم: بله الحمدلله.

مجری برنامه سمت خدا خاطرنشان کرد: ایشان برای ما آرزوی موفقیت کردند و ما هم سلام کارشناسان را خدمت ایشان ابلاغ کردیم و عرض کردم آقایان جویای احوال شما بودند. ایشان هم گفتند به همه سلام برسانید.

وی در خاتمه بیان داشت: دیدار بسیار خوبی بود و آقا با وجود این که کسالت ایشان اقتضا می کند مراعات کنند اما با چهره ای بسیار شاداب و خندان از همه استقبال و ما را مهمان خنده های خودشان کردند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری