کارگردان سریال «اطاق عمل» با بیان اینکه خیلی خوشحالم که توانستم بار دیگر به سازمان صدا وسیما بازگردم، تأکید کرد: جای خوشحالی است که این مخاطب عظیم را داشته باشیم و امیدوارم که «اطاق عمل» ‌کار خیلی خوبی شود و رضایت مردم را دربر داشته باشد.

ابراز خوشحالی مهران مدیری از بازگشت به صداوسیما

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، به تازگی جلسه‌ای با حضور ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی، سید علی اکبر محمودی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران و مهران مدیری بازیگر و کارگردان در خصوص سریال «اطاق عمل» و روند کاری آن در شبکه تهران تشکیل شد.

مهران مدیری کارگردان سریال «اطاق عمل» در این جلسه گفت: خیلی خوشحالم که توانستم بار دیگر به سازمان صدا وسیما بازگردم. جای خوشحالی است که این مخاطب عظیم را داشته باشیم و امیدوارم که «اطاق عمل» ‌کار خیلی خوبی شود و رضایت مردم را دربر داشته باشد.

وی افزود: روند کاری این سریال به خوبی در حال جلو رفتن است و داستان این سریال پیرامون اتفاقاتی است که در اتاق عمل یک بیمارستان رخ می‌دهد و...

سریال طنز «اطاق عمل» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمیدرضا مهدوی اکنون در مرحله پیش تولید و نگارش فیلمنامه است.

این سریال طنز در ۹۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای برای مخاطبان شبکه تهران تولید خواهد شد.

مهران مدیری چند ماه پیش: نمی‌آیم؛ مدیری ۲۴ دی: می‌آیم!

پیش از این جهان نیوز، از بازگشت دوباره مهران مدیری به تلویزیون خبر داده بود که وی بلافاصله این خبر را تکذیب کرد اماپس از گذشت کمتر از ۲ ماه این خبر توسط شخص مهران مدیری تایید شده بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری