کد خبر: 9853

در پی استیصال رژیم صهیونیستی در برابر حزب الله و پشت سر گذاشتن دو شکست در جنگ با این حزب، راهبردهای جنگی این رژیم، با وجودِ داشتن زرادخانه مجهزی از سلاح های زمینی، هوایی و دریایی، به بن بست رسید.

به گزارش قم خبر به نقل از العالم ، این مساله، افسران بلندپایه رژیم صهیونیستی را به جستجوی راه حل مناسب تر برای شکست دادن حزب الله ناچار کرد. اما از آن جا که مسؤولان این رژیم، راه حلی نیافتند، به ارائه طرح هایی روی آوردند که بیش از آن که راهگشای آنان باشد، به انبساط خاطر لبنانی ها به ویژه اعضای حزب الله و سوژه شدن سران صهیونیست منجر شد.

سایت شبکه المنار نوشت: افسرِ بلندپایه رژیم صهیونیستی با تاکید بر این که در جنگ آینده با حزب الله، حمله به مناطق مسکونی یا زیرساخت های لبنان سودی نخواهد بخشید، هدف قرار دادن اعضای حزب الله را خواستار شد و آن را تنها راهِ پیروزی بر حزب الله دانست.

این افسر بلندپایه صهیونیست اعتراف کرد که جنگ اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با حزب الله و همچنین حمله هوایی به پایگاه های حزب الله، هیچ یک در جنگ سودمند نبود و به شکست (اسرائیل) در برابر حزب الله انجامید به این ترتیب، تنها راه حل برای شکست دادن حزب الله، هدف قرار دادن مسئولان آن است.

این راهبرد تازۀ !! رژیم صهیونیستی در حالی به عنوان جایگزین نیروی هوایی عریض و طویل و زرادخانه بزرگ تسلیحاتی این رژیم مطرح می شود که این رژیم، در جنگ ۳۳ روزه، دقیقا در پی اجرای همین راهبرد بود، اما با شکست مواجه شد. در واقع بمباران مجتمع های مسکونی در ضاحیه واقع در جنوب لبنان و هلی برد نیرو در صور و بعلبک، همگی اقداماتی در جهت حذف فیزیکی و ترور مسئولان حزب الله صورت گرفت، اما با وجود کشتن شمار زیادی از مردم در لبنان، نتوانستند به این سیاستِ خود جامه عمل بپوشانند و دست آن ها به مسؤولان حزب الله نرسید.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری