نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصولگرایان باید وحدت خود را حفظ کنند، گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی مسیری را برای نسل امروز به جای گذاشت.

به گزارش قم خبر، علیرضا زاکانی نماینده مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی‌کنی در گفت‌وگو با فارس، فقدان این عالم بزرگ آیت‌الله مهدوی‌کنی را خسارت بزرگ و جبران‌ناپذیری دانست و اظهارداشت: رسول گرامی اسلام در فرمایشات خود فقدان عالم بزرگ را غیر قابل جبران می‌داند بنابراین باید بگوییم فقدان آیت‌الله مهدوی‌کنی جبران‌ناپذیر است اما به هر حال وجود مبارک وی در زمان حیات با دوراندیشی و مسیری که وی با بصیرت آن را طی کرد الگویی را برای نسل امروز به جای گذاشت.


وی ادامه داد: امیدواریم در آینده‌ ثمرات و حاصل اقدامات این عالم بزرگ در مسیر بندگی و انقلاب اسلامی حرکت کنند در خدمت اسلام و انقلاب باشند.

زاکانی در پایان با بیان اینکه اصولگرایان باید وحدت خود را حفظ کنند خاطرنشان کرد: دشمن آرزو دارد تا در میان اصولگرایان تفرقه بیفتد اما اصولگرایان با حفظ وحدت بر محور قصور و توجه به تکالیف و حرکت در مسیر انقلاب باید به راه خود ادامه دهند و این آرزوی آنان تفرقه اصولگرایان است محقق نخواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری