معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با تاکید بر جدیت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در برخورد سایت‌های فاقد مجوز گفت: ما وظیفه داریم تا این سایت‌ها را سازماندهی کنیم و به وظیفه قانونی خود در این زمینه عمل می‌کنیم.

به گزارش قم خبر، حسین انتظامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم ، اظهار کرد: حدود 5هزار سایت بدون مجوز در کشور داریم و در این زمیه معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به وظیفه قانونی خود عمل می‌کند.

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با بیان اینکه راه اندازی یک سایت خبری در ایران کار بسیاری آسانی است افزود: این روند ساده باعث شده است تعداد سایتهای بدون مجوز که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند افزایش پیدا کند و در بسیاری مواقع این سایت‌ها به نشر اکاذیب و متهم کردن دیگران بپردازند.

انتظامی با تاکید بر جدیت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در برخورد با این سایت‌ها گفت: ما وظیفه داریم تا این سایت‌ها را سازماندهی کنیم و به وظیفه قانونی خود در این زمینه عمل می‌کنیم.

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد خاطر نشان کرد: قانون در مورد فعالیت‌های رسانه‌های بدون مجوز، وظیفه هیئت نظارت بر مطبوعات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مشخص کرده است و اگر به آن عمل نکنیم در انجام وظایف خود کوتاهی کرده‌ایم.

وی با اشاره به آغاز به کار مجدد سیستم جامع مستند سازی سوابق و آثار خبرنگاران کشور گفت: تغییراتی در دستور العمل‌های این سایت انجام شده است و خبرنگاران می‌توانند در این سایت فعالیتهای خود را ثبت و از امکانات آن بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری