آیت الله علوی گرگانی گفت: بزرگ‌ترین خدمت داعش به شیعه ایجاد وحدت است چرا که وقتی شیعیان احساس خطر کردند همه حول محور مرجعیت جمع شدند و این وعده خداوند است که وقتی وحدت داشته باشیم پیروزی از آن ما است.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، آیت الله علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار نماینده فرمانده گروه مقاومت عصائب اهل حق با تاکید بر مقاومت و ایستادگی در جبهه مبارزه با داعش اظهار کرد: مهم‌ترین وظیفه ما این است که برای گروه‌های مبارز و مقاومت اسلامی که در میدان مبارزه با کفر هستند دعا کنیم.

مرجع تقلید شیعیان افزود: سلام علما، مراجع و رهبر معظم انقلاب را به مبارزان مقاومت اسلامی برسانید و به آن‌ها بگویید که اصلا و ابدا در مقابله به جبهه کفر ضعفی نشان ندهید.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه دعای ما همراه شماست و ما همواره پشت سر شما هستیم و شما را تنها نمی‌گذاریم، عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران وظیفه خود می‌داند که از گروه‌های مقاومت حمایت کند و امیدواریم گروه‌های مقاومت در سوریه و عراق پیروز باشند.

وی با تاکید براینکه داعش بهانه است بلکه هدف آمریکا تضعیف دولت و مقاومت است، خاطرنشان کرد: مبارزان مقاومت به خود متکی باشند و به هیچ عنوان چشم امید به خارج نداشته باشند.

آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر عنصر وحدت عنوان کرد: بزرگ‌ترین خدمت داعش به شیعه ایجاد وحدت است چرا که وقتی شیعیان احساس خطر کردند همه حول محور مرجعیت جمع شدند و این وعده خداوند است که وقتی وحدت داشته باشیم پیروزی از آن ما است.

مرجع تقلید شیعیان با تاکد براینکه با وحدت حتی بدون سلاح هم می‌توان به پیروزی رسید گفت: اسرائیل در برابر شیعیان عددی نیست آن‌ها تنها با ایجاد تفرقه بر مسلمانان حاکم می‌شوند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری