کد خبر: 7218

پس از انتشار خبر هلاکت "ناصر الشایق" تروریست سعودی عضو داعش که دو فرزند خردسالش را نیز با خود به اردوگاه تروریست‌ها برده بود، همسر وی ضمن آرزوی "درست بودن" خبر هلاکت او، نسبت به سرنوشت فرزندانش ابراز نگرانی کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از العالم، پس از انجام عملیات تروریستی دو روز پیش گروهک تروریستی داعش در عراق، تعدادی از عناصر این گروهک، خبر مرگ "ناصر الشایق" را از طریق پایگاههای اجتماعی اعلام کردند و نوشتند: انتخاب او برای این عملیات با قرعه کشی رقم خورد و پسران او برایش برگه قرعه کشی را انتخاب کرده اند.

الشایق دو فرزند خود به نام های عبدالله و احمد را نیز با خود به اردوگاه داعشی ها برده بود و آن دو کوچک ترین اعضای داعش به شمار می آیند و به احتمال زیاد هنوز هم در عراق هستند.

یکی از عناصر گروهک تروریستی داعش پس از اعلام خبر هلاکت الشایق در حساب کاربری خود، نوشت: وی با دو فرزند خود مهاجرت کرده بود تا از نعمت زندگی در سرزمینی که فقط حکم خدا در آن جاری است بهره مند شوند (!)

در همین حال "شروق المیهنی" مادر احمد و عبدالله در گفت وگو با روزنامه سعودی الحیاة، گفت که خبر کشته شدن همسر و پدر فرزندانش را در پایگاههای اجتماعی خوانده و امیدوار است که این خبر صحیح باشد.

وی ضمن ابراز نگرانی درباره سرنوشت فرزندانش گفت که از زمان خروج این دو کودک از عربستان، با آنها تماسی نداشته است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری