کد خبر: 7015

ستاره سابق تیم ملی آرژانتین عنوان کرد مصرف مواد مخدر باعث شده است تا زندگی شخصی او نابود شود.

به گزارش قم خبر به نقل از ایسنا، دیگو مارادونا عنوان کرد اگر به مواد مخدر اعتیاد پیدا نمی‌کرد، می توانست به یک فوتبالیست بی‌نظیر تبدیل شود. البته آرژانتین با این بازیکن بزرگ به دو فینال جام جهانی راه یافت که منجر به قهرمانی "آلبی‌سلسته" در سال ۱۹۸۶ شد. مارادونا در سال ۱۹۹۱ به دلیل ممصرف مواد مخدر به ۱۵ ماه محرومیت از فوتبال محکوم شد.

دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین و یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان در گفتگو با پایگاه اینترنتی TyC Sports گفت: اگر مواد مخدر مصرف نمی کردم، می توانستم به یک فوتبالیست بی نظیر تبدیل شوم. قبل از اینکه برای ادامه فوتبالم به اروپا بروم، می دانستم از چه مهارت هایی برخوردار هستم و به راحتی مدافعان روبرو خودم را کنار خواهم زد.

مارادونا ادامه داد: همیشه با هم تیمی هایم رابطه خیلی خوبی داشتم. آنها وقتی توپ زیر پای من بود نمی‌توانستند کمکی به من کنند و تنها هیجان زده می شدند که من چه کارهایی می توانم با توپ انجام دهم.

ستاره سابق تیم ملی آرژانتین در پایان گفت: از مصرف مواد مخدر خیلی ناراحتم . من در حال حاضر ۵۳ سال سن دارم ولی به دلیل مصرف مواد مخدر انگار ۸۰ ساله هستم. مصرف مواد مخدر زندگی من را نابود کرد و باعث شد فرزندانم و خانواده‌ام شرایط سختی را تجربه کنند. متاسفانه زندگی طبیعی نداشتم و مشکلات زیاد در زندگی شخصی من باعث شد تا دچار این وضعیت شوم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری