کد خبر: 7000

یک شرکت قزاقستانی از برنامه خود برای صادرات گوشت گوسفند به ایران خبر داد و اعلام کرد: ما به تلاش برای هماهنگ کردن صادرات گوشت به ایران و چین ادامه می دهیم.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، شرکت کاز آگروی قزاقستان، فعال در زمینه تجارت کالاهای کشاورزی شروع به صادرات گوشت به بحرین کرده است.
این شرکت با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: «قرار است اولین محموله گوشت گوسفند از مزارع پرورش دام آلماتی و زمبیل اوبلاستس به بحرین صادر شود».

شرکت مزبور با اشاره به این که ایران و چین در برنامه های صادراتی این شرکت قرار دارند افزود: ما به تلاش برای هماهنگ کردن صادرات گوشت به ایران و چین ادامه می دهیم.

بر اساس این گزارش کارشناسانی از بحرین از تعدادی از کارخانه های تولید گوشت در آلماتی و زمبیل اوبلاستس بازدید کرده اند. آنها از شرایط رشد، وضعیت دامپزشکی، زیرساخت ها و مقررات مربوط به کشتار و ذخیره سازی گوشت در قزاقستان اطلاع حاصل کرده اند.

کارشناسان بحرینی از وضعیت کارخانه های تولید گوشت قزاقستان ابراز رضایت کردند. آنها همچنین وضعیت مطلوب پرورش و تغذیه دام ها را مورد توجه قرار دادند. گوشت گوسفند قزاقستان همچنین از طعم بسیار خوبی برخوردار است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری