کد خبر: 6567

کارگردان مجموعه تلویزیونی «یوسف پیامبر(ع)» گفت: در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتم، ایشان پیگیر سریال حضرت موسی(ع) بودند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، کارگردان مجموعه تلویزیونی «یوسف پیامبر(ع)» گفت: در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتم، ایشان پیگیر سریال حضرت موسی(ع) بودند.

«فرج الله سلحشور» درباره عیادت روز گذشته هنرمندان و ورزشکاران از مقام معظم رهبری گفت: توفیقی نصیبمان شد که بتوانیم به عیادت رهبری برویم. ما که وارد اتاق شدیم، حضرت اقا استراحت می‌کردند و یکسری هنرمند هم آنجا بودند. وقتی خدمتشان رسیدیم، برایشان دعا کردیم که هرچه زودتر خداوند به ایشان شفای عاجل بدهد.

وی ادامه داد: در صحبتی که با رهبری داشتم، ایشان از کسالت من با خبر هستند و به من گفتند که چندین بار سر نماز و همچنین در حرم امام رضا(ع) برایم دعا کرده‌اند که برای من دلگرمی بزرگی بود.

سلحشور تصریح کرد: همچنین ایشان از من پیگیری کردند که ساخت سریال حضرت موسی(ع) به کجا رسید و من هم اعلام کردم که متن به طور کامل به پایان رسیده و فیلمنامه خوبی از آب درآمده است. ایشان هم ابراز امیدواری کردند که انشاءالله در ساخت هم خوب باشد.

وی گفت: الحمدلله رهبری سرحال و قبراق بودند و با دوستان شوخی می‌کردند و نکات طنزی را هم گاهی بیان می کردند. مثلا ایشان به جعفر دهقان گفتند که چرا انقدر کم کار می‌کنید و همچنین بیشتر دوستان را به اسم کوچک می‌شناختند. این عیادت توفیقی بود که نصیب ما شد و امیدوارم همه کسانی که دوست دارند ایشان را از نزدیک ببینند، به زودی رهبری را در لباس عافیت ملاقات کنند.

روز گذشته برخی هنرمندان و ورزشکاران با حضور در بیمارستان ضمن عیادت از رهبر انقلاب با ایشان به گفت‌وگو پرداختند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری