کد خبر: 5204

کروبی از شرایط به وجود آمده نهایت سوء استفاده را کرد و با رای کمتر از آرای باطله، خود را به جنبش سبز و مهندس موسوی چسباند و از خود قهرمان ساخت وگرنه کروبی و دوستان ایشان هیچ جایگاهی در بین مردم و جریانات سال ۸۸ نداشتند.

انتقاد وزیر هاشمی از موسوی و کروبی

به گزارش قم خبر ، هفته نامه «صدا» نوشت: این روزها صدای خیلی‌ها رو درآورده و هر کسی نظری دارد نسبت به آقای قوچانی و نظریاتش. درست یا نادرست این شیوه ی قوچانی هست و تو آشفته بازاری که سیاست می‌نامندش شاید جواب بدهد برای دوستانی که تا دیروز زیر پرچم سفید شیخ مهدی [کروبی] سینه می‌زدند و امروز زیر پرچم بنفش شیخ حسن [روحانی].

کاری با قیاس صورت گرفته [روحانی و میرحسین موسوی] ندارم و اصلا هم مهم نیست که مهندس با چه کسانی مقایسه شده و چه گفته شده است که نیازی به دفاع امثال من ندارد مهندسی که مسیر تاریخ معاصر را عوض کرد.

اما وقتی یادم می افتد که عیسی کلانتری [وزیر کشاورزی دولت های هاشمی رفسنجانی و خاتمی و از حامیان میرحسین در انتخابات ۸۸] می‌گفت «کروبی از شرایط به وجود آمده نهایت سوء استفاده را کرد و با رای کمتر از آرای باطله، خود را به جنبش سبز و مهندس موسوی چسباند و از خود قهرمان ساخت وگرنه کروبی و دوستان ایشان هیچ جایگاهی در بین مردم و جریانات سال ۸۸ نداشتند، یعنی اصلا دعوا بر سر کروبی و رای ایشان نبود، اطرافیان کروبی موج سواران خوبی بودند و خود ایشان نیز هم... »، به این شیوه ی دوستان هیچ خرده‌ای نمی‌گیرم.

وقتی فایل صوتی را دوباره گوش می دهم، میبینم به مهندس هم نقد دارد، نه به خاطر رفتارش بلکه به خاطر اینکه ۱۲ سال دیر وارد عرصه شد. کلانتری است دیگر. از خاطرات ملاقات سه نفره خودش و شافعی و نبوی با مهندس می‌گوید و گلایه دارد از زهرا رهنورد به خاطر نقشش در رادیکال شدن مهندس. می‌گوید مهندس اگر میپذیرفت و حزب تشکیل می‌داد امروز ردای ریاست جمهوری را بر تن داشت.

کلانتری می‌گوید آن دسته از اصلاح طلبانی که فکر می‌کنند با قرار گرفتن در برابر روحانی می‌توانند دوره ی دوازدهم ریاست جمهوری قدرت را در دست بگیرند سخت در اشتباهند چرا که اگر روحانی رییس جمهور ۴ ساله باشد قدرت به گروهی به غیر از اصلاح طلبان منتقل خواهد شد.

کلانتری کم حرف نزده است، در ۲ ساعتی که با هم گپ زدیم، از در و دیوار این شهر گرفته تا بسیاری از پشت پرده‌های سیاست ...

پی نوشت: موقع خداحافظی گفت وقتی با این صراحت آدم رو به زبون میاری، ببینم چطور میخواهی این مطالب رو منتشر کنی؟!

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری