یک عضو سازمان منحله مجاهدین (انقلاب) علت سکوت اصلاح‌طلبان درباره دادگاه مهدی هاشمی را فاش کرد.

خودش خورده و برده خودش هم جواب دادگاه را بدهد!

به گزارش قم خبر ، با وجود برگزاری ۳ جلسه از دادگاه مهدی هاشمی، تاکنون چهره‌ها و شخصیت‌های اصلی جناح تندروی اصلاح‌طلب هیچ دفاعی از وی به عمل نیاورده‌اند و سکوت محسوسی بر این جریان حاکم است.

این عضو گروهک سازمان مجاهدین انقلاب که در دیدار با برخی مرتبطین شهرستانی خود سخن می‌گفت، در پاسخ به سؤال آنها مبنی بر اینکه چرا مواضع اصلاح‌طلبان از مهدی هاشمی حمایت نمی‌کنند، گفت: «تصمیم ما این است که به این موضوع نزدیک نشویم. این پرونده مملو از اتهامات اقتصادی بسیار جدی است که دفاع از آن به معنای نوشیدن جام زهر از سوی اصلاح‌طلبان است».

وی با اشاره به بخش‌هایی از اتهاماتی که به وی وارد است، گفت: «پرونده سنگینی برای او درست کرده‌اند. مهدی هاشمی هیچ وقت اصلاح‌طلب نبوده. همیشه کار خودش را می‌کرده و ما مجبور شده‌ایم هزینه کارهایش را بدهیم.»

وی در تشریح جزئیات موضوع گفته است: «اتهامات اقتصادی او سنگین است. خب چرا اصلاح‌طلبان باید خود را در چنین چیزی شریک کنند. مگر چیزی به ما رسیده است»؟

این عضو شاخص سازمان مجاهدین در ادامه با تبیین این موضوع که اصلاح‌طلبان اکنون در مرحله ریکاوری و بازگشت به فضای سیاسی کشور و بازسازی سرمایه اجتماعی خود هستند، تاکید کرده است که همراه شدن با مهدی هاشمی و دفاع از او می‌تواند کل پروژه نوسازی جریان اصلاحات را نابود کند.

گفتنی است اتهاماتی نظیر پولشویی ۵ میلیاردی و سوءاستفاده از بیت‌المال و استفاده از اموال دولتی برای فتنه‌انگیزی از جمله اتهامات مهدی هاشمی است.
منبع:رجا

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری