کد خبر: 4542

حسین علیزاده گفت:‌ سندی که در خصوص موسیقی تدوین شده، بدون اطلاع اهالی موسیقی تنظیم شده است. من شرکت در این جلسه را نوعی اعتراض به وضعیت موجود می‌دانم و مدافع روحانی نیستم.

به گزارش قم خبر، حسین علیزاده که بعد از جلسه بررسی سند راهبردی و توسعه موسیقی در میان خبرنگاران حضور یافته بود گفت:‌ راهی که برای تدوین این سند باید طی شود بسیار طولانی است. باید نکات زیادی در این سند گنجانده شود از جمله این که باید با افتخار از موسیقی صحبت به میان آورد.

علیزاده در پاسخ به فارس مبنی بر این که چقدر به اجرایی شدن و راهگشا بودن آن امیدوار هستید، گفت: این سند مورد پذیرش هیج یک از اهالی موسیقی قرار نگرفت. انسان همیشه به امید زنده است و آقای روحانی روی نکته خوبی انگشت گذاشتند. باید امید داشته باشیم که مسایل را رفع کنیم. سندی که در خصوص موسیقی تدوین شده، بدون اطلاع اهالی موسیقی تنظیم شده است و ما هم از همین جهت احساس نیاز کردیم که در این جلسه شرکت کنیم. البته من شرکت در این جلسه را نوعی اعتراض به وضعیت موجود می‌دانم و مدافع آقای روحانی نیستم.

وی افزود: چه موافق باشیم و چه مخالف، سندهایی تهیه می‌‌شود و جز قوانین کشور به حساب می‌آید. درباره موسیقی خود اهالی موسیقی باید نظر بدهند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری