کد خبر: 4319

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی حیدر بهمنی را مجددا بعد از چند سال به عنوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، رکن الدین جوادی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی مهندس حیدر بهمنی را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است: با عنایت به توانمندی ها و تجربیات ارزشمند جنابعالی و با توجه به موافقت هیئت مدیره محترم شرکت ملی نفت ایران به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران منصوب می گردید. با توجه به اهمیت و نقش تعیین کننده شرکت ملی حفاری ایران در توسعه و نگهداشت تولید نفت وگاز، ضـــرورت دارد تمام مســــاعی خود را برای افزایش بهـــره وری، اجـــرای به موقع تعهدات قراردادی در پروژه های مختلف صنعت نفت، چابک سازی سازمان و آماده سازی برای تحقق سیاست های اصل ۴۴ معمول فرمائید.

انجام اقدامات زیر مورد تاکید است :
۱ – بکارگیری توان شرکت برای توسعه فعالیتها در داخل و خارج کشور
۲ – برقراری ارتباط مستمر و ایجاد رویه حرفه ای و منطقی در تعامل با کارفرمایان و سهامداران
۳ – بکارگیری نیروهای متخصص ذیصلاح برای کارآمد نمودن شرکت ملی حفاری ایران
۴ – شفاف سازی فرآیندهای انجام کارها در چارچوب مقررات جاری و همچنین تسریع و تسهیل امور و ارائه پیشنهادات جهت بهبود اصلاح
۵ – ارتباط و تعامل مناسب با شرکتهای تولیدی تابعه، مدیران و مسئولین شرکت ملی نفت ایران.
۶ – تربیت نیروی انسانی و کادر مدیریتی شایسته و فنی مورد نیاز شرکت ملی حفاری ایران.
۷ – کاهش قیمت تمام شده پروژه ها با بهبود فرآیندها،افزایش توان فنی و مدیریتی شرکت
۸ – تنظیم روابط مناسب با سهام عدالت در جهت کسب حداکثری سود برای سهامداران
۹ – سازماندهی هلدینگ حفاری با هدف واگذاری تدریجی شرکت وفق اصل ۴۴ قانون با هدف سازماندهی حرفه ای پتانسیل حفاری در کشور.

حیدر بهمنی از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۶۱ ریس جهاد سازندگی رامهرمز، ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۴ رئیس خدمات سرچاهی مناطق نفتخیز جنوب، ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۵ رئیس اداره کل بهره برداری، ۱۳۶۵تا ۱۳۶۷ معاونت بازسازی وزارت نفت، ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۰ رئیس منطقه نفت اهواز مارون، ۳۷۰ تا ۱۳۷۳ رئیس اداره کل حفاری مناطق نفتخیز جنوب، ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۶ معاونت عملیات مناطق نفتخیز جنوب، ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۱ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۳ مدیرعامل شرکت کالای نفت لندن، ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ مدیرعامل شرکت حفاری شمال، ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۱ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۳ مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران را در کارنامه دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری