فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دشمنی دشمنان قسم خورده نظام گفت: هر کجا که دشمنان تعدی کردند نیروهای انتظامی با جانفشانی خود نگذاشتند تا دین، عدالت و اخلاق در کشور آسیب ببیند.

به گزارش قم خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کاظم مجتبایی به همراه رئیس عقیدتی سیاسی، معاون نیروی انسانی و معاون اجتماعی این فرماندهی با حضور در منزل دو تن از خانواده‌های معظم شهیدان «زندی» و «صمدی» از شهدای گرانقدر نیروی انتظامی دیدار و دلجویی کردند.

فرمانده انتظامی استان قم طی این دیدارها در سخنانی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه ارزش‌های زیادی استوار است، اظهار کرد: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ارزش‌هایی که توسط رژیم ستمشاهی پایمال شده بود زنده شد.

وی به از بین رفتن امنیت اخلاقی و مسائل اجتماعی در دوران خفقان ستمشاهی اشاره و نظام اسلامی را احیاگر ارزش‌ها دانست و افزود: آنچه که موجب شد تا ارزش‌ها برگردد شهدا بودند که با جانفشانی و حضور در رکاب بنیانگذار این نظام مقدس جانفشانی کردند و کشور را در سطح دنیا به عنوان کشوری ارزش‌مدار، اخلاق‌مدار و عدالت‌محور به جهانیان شناساندند.

فرمانده انتظامی استان قم سپس به دشمنی دشمنان قسم خورده این نظام اشاره کرد و گفت: چون انقلاب اسلامی معادلات بدخواهان و منافع نامشروع برخی‌ها را از بین برد این افراد می‌خواهند ضد ارزش‌ها حاکم شود و امنیت کشور را خدشه‌دار کنند.

وی به تلاش‌های شهدای گرانقدر نیروی انتظامی در تامین امنیت کشور اشاره و تصریح کرد: هر کجا که دشمنان تعدی کردند نیروهای انتظامی با جانفشانی خود نگذاشتند تا دین، عدالت و اخلاق در کشور آسیب ببیند.

مجتبایی در بخش دیگری از سخنان خود هدف از دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را ارتقاء روحیه و گرفتن درس صبر و استقامت عنوان کرد و گفت: شهدا نماد صبر و استقامت الگوی مناسبی برای مردم هستند و اجر خانواده معظم آن‌ها در صبر عزیز از دست رفته شان کمتر از شهادت نیست.

شهید زندی در سال 1387 در درگیری با اشرار در منطقه سیستان و بلوچستان و شهید صمدی نیز در سال 1362 در درگیری با اشرار در منطقه آذربایجان غربی به شهادت رسیدند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری