حجت‌الاسلام قیومی با بیان اینکه اگر شیوه دولت قبلی ادامه پیدا می‌کرد باید اعلام ورشکستگی می‌کردیم، گفت: دولت یازدهم تورم را مهار کرده است و از نظر اقتصادی نمره قبولی می‌گیرد.

به گزارش قم خبر ، حجت الاسلام حسین قیومی عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری، در گفت‌وگو با فارس، با ابراز رضایت از عملکرد دولت یازدهم اظهار داشت: اقتصاد کشور با مشکلات فراوانی مواجه است و متاسفانه هم‌اکنون صنعت کشور با مشکلات جدی دست‌و‌پنجه نرم می‌کند که تعطیلی نسبی فعالیت صنعت شیلات کشور تنها یک نمونه است.

وی با بیان اینکه اگر برخی سیاست‌ها ادامه پیدا می‌کرد باید اعلام ورشکستگی می‌کردیم، ادامه داد: دولت یازدهم تورم را مهار کرده است و از نظر اقتصادی نمره قبولی می‌گیرد.

قیومی در ادامه بدلیل خود برای حمایت از دولت تدبیر و امید اشاره کرد و ابراز داشت: امید مهم‌ترین عامل حیات بشر است و امروز مردم نسبت به آینده خود امیدوار شده‌اند و تصور می‌کنند این گرانی لجام‌گسیخته مهار شده و قدرت معیشتی سابق خود را بدست خواهند آورد.

این فعال سیاسی به نقش دولت در ایجاد آرامش جامعه پرداخت و اذعان کرد: مردم به عملکرد دولت نگاه می‌کنند و زمانی که می‌بینند امور داخلی و خارجی با منطق و تدبیر در حال پیگیری است احساس امنیت و آرامش خاطر می‌کنند و به همین دلیل دولت یازدهم را باید حمایت کرد.

عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری در ادامه با دفاع از عملکرد دستگاه دیپلماسی کشور، بیان داشت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری اشراف کاملی بر روند مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ دارند، نباید نگران این بود که اتفاق ناخوشایندی رخ داده است زیرا مذاکره کنندگان خطوط قرمز نظام را در نظر خواهند داشت و مصالح ملی را هیچ‌گاه نادیده نگرفته‌اند.

وی افزود: دولت باتوجه به شرایط موجود در بخش دیپلماسی نیز نمره قبولی می‌گیرد و لازم است برخی گروه‌ها و جریان‌ها مانع تراشی نکنند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه فعالیت‌های هسته‌ای ایران تبدیل به بهانه‌ای برای غرب و آمریکا شده است، گفت: غنی‌سازی و تعداد سانتریفیوژها بهانه است.

عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری در پایان یادآور شد: دو قطبی کردن جامعه و تبدیل شدن افراد به اصلاح‌طلب و اصولگرا جامعه را دچار مشکل کرده است و برای بهبود عملکرد دولت باید از تنش‌ها جلوگیری کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری