کد خبر: 3166

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: اردن بزودی چوب حمایت از گروه تروریستی داعش را خواهد خورد.

به گزارش قم خبر به نقل از «تیتریک» ؛ منصور حقیقت پور نماینده اردبیل و سرعین در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی تیتر۱ با اشاره به حمایت اردن به عنوان یک کشور اسلامی از گروه تروریستی داعش گفت: نمی توان اردن را یک کشور اسلامی دانست، اردن کشور مسلمانان است ولی کشور اسلامی نیست.


وی افزود: حکومت اردن کاملا انگلیسی و در خدمت غرب است لذا می بایست بین حکومت مسلمانان با حکومت اسلامی فرق گذاشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه عربستان نیز به ظاهر کشوری اسلامی است ولی بیشترین حمایت ها را از گروه های تروریستی می کند تصریح کرد:این کشورها که مسلمان هستند ولی بویی از اسلام نبرده اند باید بدانند که بزودی چوب حمایت از تروریست ها را خواهند خورد.

حقیقت پور خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه دولت های کشورهایی مانند اردن،عربستان و قطر ماهیت کاملا انگلیسی دارند لذا در سایه حمایت از انگلیس حامی گروه های تروریستی نیز هستند.

به گزارش "تیتریک " ده‌ها نفر از شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی مخالف حکومت عراق درنشستی در امان با عنوان«همایش نجات عراق و حمایت از انقلاب» به دعوت رسمی مرکز «هیئة علماء المسلمین» وابسته به درباره اردن گردهم آمدند.

در این همایش حاضران از اقدامات تروریست‌های داعش را حرکتی انقلابی برای آزادسازی عراق نامیدند و خواستار حمایت بین المللی از تروریست‌ها شدند.

طی این همایش حاضران خواستار سرنگونی دولت عراق و تشکیل دولت جدید برای دوره انتقالی شدند

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری