کد خبر: 3088

وزیر بهداشت، چشم حادثه دیده پشت صحنه فیلم «معراجی‌ها» را عمل می‌کند.

به گزارش قم خبر ، مرتضی مولایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت جسمی‌اش بیان‌ کرد: هفته گذشته بخیه چشمم را کشیدم. آقای رضوی- تهیه کننده نیز با دکتر هاشمی وزیر بهداشت صحبت کرد‌ه‌اند تا آخرین عمل چشمم را انجام دهد اما باید حداقل شش ماه از کشیدن بخیه‌هایم بگذرد تا بتوانم عمل بعدی را انجام بدهم.


او ادامه داد: عمل پایم هم تمام شد‌ه است و در حال حاضر می‌توانم راه بروم اما چون پایم ترشح دارد باید تا یک ماه آینده جواب ام آر آی را نزد پزشکم ببرم تا ببیند که آیا نیاز به عمل جراحی دوباره دارم یا نه.

مولایی گفت: در حال حاضر حالم خوب است و به پیشنهاد آقای رضوی تهیه کننده سریال «پرده نشین» که بهروز شعیبی آن را کارگردانی می‌کند، چند روزی به پشت صحنه این فیلم رفتم تا روحیه‌ام عوض شود اما چون قادر به انجام کاری نبودم، کلافه می‌شدم.

حمید شهیری نیز که در پشت صحنه فیلم «معراجی ها» دچار سانحه شده بود، به خبرنگار ایسنا گفت: حالم خوب است و حالا می‌توانم حرکت کنم، بلند شوم و کارهایم را انجام بدهم. پیشنهاد کاری هم داشته‌ام اما به دلیل تاثیر داروهای مصرفی و عدم تمرکزم، فعلا کاری را نمی پذیرم. در حال حاضر فقط در دانشگاه تدریس می‌کنم.

به گزارش ایسنا، بر اثر حادثه‌ای که صبح ۱۸ دی ماه در پشت صحنه فیلم «معراجی ها» در شهرک سینمایی دفاع مقدس بوجود آمد، پنج نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری