عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت مجلس گفت: زاکانی و رسایی از نمایندگان تهران از پاسخ‌های وزیر اطلاعات به سوالات خود قانع نشدند.

به گزارش قم خبر ، محمد اسماعیلی عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درخصوص جزئیات جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات به منظور پاسخ به سوالات علیرضا زاکانی و حمید رسایی از نمایندگان مردم تهران و قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در کمیسیون امنیت حضور یافت.


وی با بیان اینکه سوال زاکانی از وزیر اطلاعات درباره حفاظت از دانشمندان هسته‌ای بود، گفت: وزیر اطلاعات توضیحاتی در این زمینه داد و گفت که بخشی از این موضوع مربوط به وزارت اطلاعات نیست و این مسئله باید از سازمان انرژی اتمی پرسیده شود، اما زاکانی اعلام کرد که قانع نشده است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ادامه داد: سوال دیگر را حمید رسایی درباره دیدار وزیر اطلاعات با اعضای حزب منحله مشارکت پرسید که رسایی نیز اعلام کرد از پاسخ‌های علوی قانع نشده است.

اسماعیلی با بیان اینکه جعفری برای طرح سوال از وزیر اطلاعات در کمیسیون حضور نیافت، خاطرنشان کرد: علوی همچنین توضیحاتی درخصوص اوضاع و اتفاقات عراق و داعش ارائه کرد و گفت که با توجه به خبرهایی که در اختیار وزارت اطلاعات قرار داشت و رصد حرکات چتدین ماهه داعش در عراق، پیش از این اتفاقات تذکراتی به مسئولین دولت این کشور داده شده، اما متاسفانه آنها توجه نکردند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری