کد خبر: 2581

دو هفته پس از جنگ ۳۳ روزه و جرات و ایستادگی ژنرال میشل عون در برابر اسرائیل، حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با ارسال پیامی به عون، از وی خواست نام او روی کفنش نوشته شود.

به گزارش قم خبر ؛ تسنیم به نقل از روزنامه السفیر نوشت، سید حسن نصرالله در مقابل ایستادگی و جرأت ژنرال میشل عون در جنگ ۳۳روزه اسرائیل علیه لبنان، با ارسال پیامی از وی خواست که با نوشتن نام او بر روی کفن خود موافقت کند.


ایستادگی نیروهای مقاومت فلسطین در غزه برای کسانی که روزهای جنگ ۳۳ روزه را در الرابیه تجربه کردند، موضوع عجیب و غیرمنتظره نیست.

در آن زمان ژنرال پس از آنکه مطمئن شد که اسرائیل در حمله به لبنان ، شکست خواهد خورد، گفت: پس از این دیگر هرگز اسرائیل بر عرب پیروز نخواهد داشت.

به نوشته این روزنامه، در مقابل این ایستادگی و جرأت عون کسانی هستند که مواضع او ارج نهاده و به چشم پشتیبان مقاومت می­‌نگرند و در همین ارتباط بود که دو هفته پس از شعله‌ور شدن آتش این جنگ، فرستاده سید حسن نصرالله نزد عون رفته و به وی گفت که ایشان می‌خواهند در صورتی که به شهادت برسند، نام شما روی کفنشان نوشته شود و عون نیز در حالی که اشک از چشمانش جاری بود این پیام را دریافت کرد و اعضای خانواده خود را نیز در جریان قرار داد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری