مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان تهران از انعقاد توافقنامه بین این اداره‌کل و سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوار شهرداری تهران برای نصب دوربین‌های نظارت تصویری در پایانه‌ها جهت بررسی نحوه ارائه خدمات حمل و نقل مسافر خبر داد.

به گزارش قم خبر  به نقل از روابط عمومی اداره‌ کل حمل و نقل و پایانه‌های استان تهران‌، حمیدرضا شهرکی ثانوی با اشاره به مفاد این توافق‌نامه بیان کرد: به منظور استفاده مناسب و کسب بازدهی بالا از دوربین‌ها مقرر شد، دوربین‌های نظارت تصویری ابتدا در پایانه جنوب تهران با اعتباری حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال توسط اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان تهران خریداری، نصب و نگهداری شود.


وی اضافه کرد:‌ بر اساس توافقات به عمل آمده در سایر پایانه‌ها نیز این تجهیزات نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری ‌می‌شود.

‌شهرکی ثانوی با اشاره به تصاویر مأخوذه از دوربین‌های نصب شده افزود: مقرر شد نسبت به تامین دریافت تصاویر موجود در پایانه‌ها در محل استقرار نماینده اداره کل حمل و نقل استان تهران اقدام شود؛ در این راستا تصاویر دوربین‌های منصوبه توسط اداره کل در محل حراست پایانه جنوب جهت بهره‌برداری در اختیار قرار گیرد‌.

وی افزود: مدت اجرای این توافقنامه ۳ سال است که پس از گذشت مدت مذکور درصورت عدم اعلام طرفین توافقنامه کماکان مورد عمل خواهد بود.

بنابراین گزارش اجرای این توافقنامه در چهار فاز خواهد بود که در فاز اول تجهیز پایانه مسافربری جنوب تهران مد نظر است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری