کد خبر: 1822

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: در صحبتی که با امضاکنندگان داشتم، آنها از عملکرد وزارت علوم به شدت نگران بودند و احساس می‌کردند ممکن است این عملکرد هزینه‌های سنگینی برای کشور داشته باشد.

به گزارش قم خبر، محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: طرح استیضاح وزیر علوم با ۵۰ امضا تحویل هیأت رئیسه مجلس شد.

وی اضافه کرد: در صحبتی که با امضاکنندگان داشتم آنها از عملکرد وزارت علوم به شدت نگران بودند و احساس می‌کردند که ممکن است این عملکرد تبعات سیاسی و اجتماعی و هزینه‌های سنگینی برای کشور داشته باشد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه استیضاح‌کنندگان جلوگیری از یک خسارت بزرگ برای کشور را دلیل استیضاح خود می‌دانند، تصریح کرد: امروز فضای دانشگاهی پیشرفت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و رشد چشمگیر علمی را شاهد است که شاید برخی عملکردها این رشد را متوقف کرده و دچار مخاطره کند.

زاهدی با بیان اینکه استیضاح باید در روال قانونی خود انجام شود، خاطرنشان کرد: حال باید ببینیم چه زمانی استیضاح اعمال وصول شده و اقدامات مربوط به آن انجام خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری