کد خبر: 16046

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر آقای هاشمی‌رفسنجانی مواضع خود را اصلاح نکند و تفکراتش تغییر نکند، دیگر از جانب مردم حمایت نخواهد شد و جایگاه خود را از دست خواهد داد.

به گزارش قم خبر ، سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اظهارات اخیر هاشمی‌رفسنجانی درباره خشک مقدس‌ها و اذیت امام‌خمینی(ره) توسط دلواپسان، گفت: متاسفانه آقای هاشمی در بعضی موارد به نوعی موضع‌گیری می‌کند که باعث نگرانی و دلسردی نیروهای انقلابی از وی می‌شود.

وی گفت: این سخنان سابقه درخشان آقای هاشمی را لکه‌دار کرده و به شخصیت انقلابی وی که در دهه ۶۰ از حافظان بزرگ انقلاب و یاران نزدیک امام راحل بود به شدت آسیب می‌رساند.

نماینده مردم تهران در مجلس درباره عملکرد آقای هاشمی در بزنگاهای انقلاب اسلامی و موضع گیری‌های وی، خاطرنشان‌کرد: نیروهای انقلابی و خطر اصیل دین داران، همیشه نگران انقلاب بوده و هستند. باید در هر زمانی از متدینین و دلواپسان انقلاب اسلامی حمایت شود، زیرا در هر زمانی که انقلاب به مشکلی برخورد کرد این نیروهای مردمی، دلواپسان و دغدغه‌مندان انقلاب بودند که پای کار آمدند و حافظ این نظام مقدس شدند، لذا آقای هاشمی با بیان چنین صحبت‌هایی تنها خود را از خط اصیل انقلاب جدا خواهد کرد.

هاشمی در پایان با بیان اینکه آقای هاشمی‌رفسنجانی هر چه زودتر باید خط فکری و دیدگاه‌های خود را اصلاح کند، تصریح کرد: آقای هاشمی به عنوان یک پرچمدار و یکی از استوانه‌های نظام نباید چنین حرف‌های دلسرد کننده‌ای بزند، لذا باید هر چه سریع‌تر این مواضع را اصلاح کند تا سبب دلگیری مردم انقلابی و مومن نشود. اگر این تفکر اصلاح نشود آقای هاشمی دیگر از جانب مردم حمایت نخواهد شد و جایگاه خود را از دست خواهد داد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری