رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمسخر سخنان نتانیاهو در کنگره آمریکا گفت: در اقدام نسنجیده‌ای دیگر تعدادی دیگر از سناتورهای آمریکا طی نامه‌ای ادعایی کردند که از نظر نظامات بین‌المللی به حیثیت و جایگاه حقوقی این کشور ضربه شدیدتری وارد نمود.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی مجلس در نطق پیش از دستور خود با اشاره به مراسم مفتضح کنگره آمریکا برای اجرای شوی تبلیغاتی رژیم صهیونیستی گفت: کنگره آمریکا حدود ۴۰ بار آبروی خود را برای شنیدن حرف‌های پوچ و بی‌محتوای او ریختند.

 

وی افزود: اما چون این سخنان در صحنه بین‌المللی با اعتنا مواجه نگردید و مورد تمسخر واقع شد در اقدام نسنجیده‌ای دیگر تعدادی دیگر از سناتورهای آمریکا طی نامه‌ای ادعایی کردند که از نظر نظامات بین‌المللی به حیثیت و جایگاه حقوقی این کشور ضربه شدیدتری وارد نمود و نشان می‌دهد حمایت‌های مالی صهیونیست‌ها چگونه عارض سبک‌سری سیاسی ایجاد نموده است.

لاریجانی گفت: در واقع این گروه با دست خود بی‌اعتمادی به آمریکا را برای همگان معنا نمود و برای همه دولت‌ها در سطح جهان این سوال را ایجاد کردند که در روابط دیپلماتیک با کشور آمریکا و یا مذاکره در واقع با چه کسی مذاکره می‌کنند؟

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری