کد خبر: 14719

یکی از علمای عراق با اشاره سخنان خشونت طلبانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی، محاکمه نتانیاهو را خواستار شد.

به گزارش قم خبر به نقل از رسا، آیت الله سید محمد تقی مدرسی از علمای شهر مقدس کربلا با اشاره به سخنرانی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا، بر لزوم محاکمه وی تأکید کرد.

وی گفت: سخنان نتانیاهو سرشار از دعوت به جنگ علیه مسلمانان منطقه بود. نخست وزیر رژیم صهیونیستی باید به دلیل این سخنان که دعوت از جهانیان برای حمایت از القاعده به شمار آمده و با تشویق گرم حاضران در کنگره و اعضای حزب جمهوری مواجه شد، محاکمه شود.

آیت الله مدرسی افزود: نتانیاهو نماینده رژیمی نژادپرست است که تاریخ طولانی در جنایت و کشتار مردم منطقه دارد. صهیونیست ها بر دارایی فلسطینیان تسلط یافته و از ارسال کمک های انسانی به غزه جلوگیری می کنند.

این عالم عراقی همچنین رژیم صهیونیستی را حامل القاعده و داعش در عراق و سوریه عنوان کرد و ادامه داد که این رژیم به ارسال سلاح و پول به تروریست ها می پردازد.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی تعداد زیادی کلاهک هسته ای در اختیار دارد، تصریح کرد: این رژیم می تواند با این کلاهک ها همه منطقه را نابود سازد. صهیونیسم جهانی بر دارایی های فراوانی چیره شده و این اموال را با نام های دروغین در بانک سوییس ذخیره کرده که حساب دو رییس به هلاکت رسیده یعنی صدام و قذافی نیز از این حساب ها به شمار می آید.

آیت الله مدرسی انحراف موجود در یهودیت را ناشی و تبدیل آن به دین دشمنی با اسلام و مسیحیت را ناشی از فساد علمای یهود توصیف کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری