کد خبر: 14658

آیت الله نوری همدانی در آخرین برنامه سفر سه روزه خود به جنوبشرق استان تهران، وارد شهرستان پیشوا شد و مورد استقبال مردم و مسئولان این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، بعدازظهر امروز آیت الله حسین نوری همدانی در سومین روز از سفر خود به جنوبشرق استان تهران به شهرستان پیشوا سفر کرد و مورد استقبال علما و روحانیون، مسئولان و مدیران اجرایی و مردم شهید پرور این شهرستان قرار گرفت.

سفر به شهرستان پیشوا آخرین برنامه آیت الله نوری همدانی در سفر سه روزه به شهرستان های جنوبشرق استان تهران است، این مرجع عالیقدر پیش از این در میان مردم و مسئولان شهرستان های ورامین، پاکدشت و قرچک حاضر شده بود.

برگزاری مراسم استقبال از آیت الله نوری همدانی، دیدار با حاجیه خانم جنیدی، زیارت بارگاه ملکوتی امامزاده جعفر بن موسی الکاظم(ع) و دیدار با مردم شهرستان پیشوا در این آستان واجب التعظیم از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این سفر است.

آیت الله نوری همدانی پس از دیدار با مردم پیشوا و زیارت بارگاه ملکوتی امامزاده جعفر بن موسی الکاظم(ع)، شامگاه پنجشنبه، به سفر سه روزه خود به شهرستان های جنوبشرق استان تهران پایان می دهد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری