کد خبر: 14304

دفتر رئیس‌جمهور با صدور پیامی از استقبال پرشور مردم استان قم از کاروان دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، دفتر رئیس‌جمهور در اطلاعیه‌ای با قدردانی از استقبال پرشور مردم استان قم از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد که با اجرایی شدن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی تصویب شده و تسریع در برنامه‌های در دست اقدام، توسعه‌ای در خور شأن و شایستگی مردم این استان محقق شود.

متن پیام دفتر رئیس‌جمهور به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم

در واپسین ماه زمستان، استقبال پرشور و بهاری مردم خداجو و همیشه در صحنه استان قم از کاروان تدبیر و امید، جلوه‌ای تازه و با شکوه از وحدت و اتحاد ملی را به نمایش گذاشت. این سفر که حلاوت دیدار با مراجع عظام تقلید، اساتید، محققان و مدرسان گرانقدر حوزه علمیه و دانشگاه را نیز به همراه داشت، برای خدمتگزاران عرصه اجرایی کشور اطمینان بخش و امیدآفرین بود.

در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، قم مهد انقلاب و مردم با ایمان و فداکار آن پیشتازان راه استقلال و مبارزه با استبداد بوده‌اند.

این سرزمین معنویت که آستانه متبرکه حضرت فاطمه معصومه(س) را چون نگینی در بر گرفته است، افتخار باروری بزرگترین حوزه علوم اسلامی و مرکز نشر آثار و معارف شیعه را در جهان دارا است. از این‌رو برای تمام کسانی که به سربلندی ایران، اسلام و مکتب اهل بیت(ع) می‌اندیشند، این دیار چشمه زاینده تولید فرهنگ غنی دینی در جهان است.

مردم غیور استان قم در این سفر با نشان دادن اراده مصمم و اخلاص خود، بر اقدامات راهبردی و برنامه‌های کلان دولت صحه گذاشتند و با این حرکت آگاهانه، تلاش خدمتگزاران خود را توانی دو چندان بخشیدند. این حضور مبتنی بر شور و شعور، در این برهه حساس زمان، موجب افتخار دولت و عزت ملت ایران است.

به ویژه درک محضر علمای عظام که چون همیشه با آغوش باز و ارایه نقطه نظرات داهیانه، و ادعیه مشفقانه دولت تدبیر و امید را مورد عنایت قرار دادند، راهگشای افق‌های روشن‌تر در تصمیمات و اقدامات اجرایی دولت خواهد بود.

به پاس این استقبال پرشور و نیروبخش از اقشار مختلف مردم، آیات عظام، علما و فضلا، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه محترم جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان، محققان، فرهنگیان، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه و خبر، جوانان پرشور و با نشاط، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر اقشار و گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

امیدواریم با اجرایی شدن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی تصویب شده و تسریع در برنامه‌های در دست اقدام، بتوانیم در پرتو توجهات الهی و همیاری و همکاری مردم شریف استان، توسعه‌ای در خور شأن و شایستگی آنان را با همدلی و همکاری محقق سازیم.

دفتر رئیس‌‌جمهوری اسلامی ایران

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری