کد خبر: 14302

ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت مادر شهیدان کشوری را تسلیت گفت.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت مرحومه فاطمه سیلاخوری مادر گرانقدر شهید سرلشکر خلبان احمد کشوری و بسیجی شهید محمد کشوری، را تسلیت گفت.

متن کامل پیام ارتش جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

هیچ چیز شایسته‌تر از آن نیست که یاد و نام شهیدان و فداکاران راه خدا گرامی داشته شود. آنان که به عهد و پیمان خود با خدا و با امام عزیز وفا کردند و هستی خود را به میدان آورده، صادقانه از حریم اسلام و نظام اسلامی دفاع نمودند و به بهای نثار جان خود، خطر دشمن را از انقلاب و میهن اسلامی‌مان دور ساختند. اینها جاودانگان تاریخ و ستارگان اسلام‌اند که روز به روز در چشم اهل دل و در متن تاریخ، برجسته‌تر و درخشان‌تر می‌گردند.

خانواده‌های این شهیدان به‌ویژه مادران شهدا که انواع رنج‌ها را در راه خدا به جان خریدند و با نثار پاره تن خویش در صفوف مقدم این جایگاه ارزشمند قرارگرفتند، دارای شأن و مقامی در خور تحسین و پشت سر شهیدان والامقام قرار دارند.

مرحومه، ام‌الشهدا "فاطمه سیلاخوری" مادر شهید سرلشکر خلبان احمد کشوری و بسیجی شهید محمد کشوری، الگویی برای زنان وارسته و آزادی‌خواه جهان بود که توانست با تربیت فرزندانی برومند و سلحشور، اسلام را سربلند و دست بیگانگان را از میهن عزیزمان کوتاه سازد.

رحلت مادر بزرگوار شهید سرلشکر خلبان کشوری، تنها داغ از دست رفتن او را در یادها زنده نمی­‌کند، بلکه تجدید خاطره‌ همه نیکی‌ها و فضائل والای آن شهید بزرگوار است که از چنین مادری به ارث برده بود.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت نام و یاد شهید سرلشکر خلبان احمد کشوری و برادر شهید ایشان محمد کشوری، درگذشت این مادر بزرگوار را تسلیت گفته و رضوان الهی و شفاعت حضرت فاطمه زهرا(س) را برای وی مسئلت می‌نماید.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری