کد خبر: 13680

رئیس شورای شهر تهران:

چمران: این تابلوها پیام اعتقادی ملت را نشان می‌دهد و ارتباطی با تضعیف تیم مذاکره‌کننده ندارد/ هیچ کس به دنبال سیاسی کاری و دخالت در روند مذاکرات نیست

به گزارش قم خبر، مهدی چمران در گفتگو با «نسیم» در خصوص نصب تابلوهای عنایت آمریکایی در سطح شهر اظهار داشت: این تابلوها پیام اعتقادی ملت را نشان می دهد و ارتباطی با تضعیف تیم مذاکره کننده ندارد.

وی افزود: آمریکایی ها همواره در طول تاریخ ظلم و ستم فراوانی را به ملت ما روا داشته‌اند و ما هیچ گاه این مسئله را فراموش نخواهیم کرد، اما این مسئله منافاتی با مذاکره با آنها در موضوع هسته‌ای ندارد.

رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از منتقدین نصب این تابلوها و متهم کردن دستگاه‌های شهری به سیاسی کاری بیان کرد: هیچ کس به دنبال سیاسی کاری و دخالت در روند مذاکرات نیست بلکه ما در کنار رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده که بنا به فرموده ایشان فرزندان انقلاب هستند دفاع خواهیم کرد.

چمران در پایان نمایش جنایات آمریکایی در حق ملت ایران روی این تابلوها را به فال نیک گرفت و گفت: نمایش حمله به هواپیمای مسافربری کشورمان و یا جنایات از این دست تصویر این جنایات را در ذهن مردم و تیم مذاکره کننده زنده نگه می‌دارد و قطعا مفید و اثرگذار خواهد بود.

منبع: نسیم آنلاین

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری