کد خبر: 12317

مقامات فلسطینی به مصادره میلیون‌ها دلار مالیات توسط رژیم صهیونیستی بشدت واکنش نشان دادند و خواستار توقف هماهنگی امنیتی در پاسخ به این اقدام شدند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، «مصطفی برغوثی» دبیرکل جنبش ابتکار ملی فلسطین در واکنش به مصادر ۱۲۷ میلیون دلار از مالیات فلسطینی‌ها توسط رژیم صهیونیستی خواستار توقف فوری هماهنگی امنیتی تشکیلات خودگردان با این رژیم شد.


رژیم صهیونیستی روز شنبه (دیروز) در واکنش به اقدام محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در امضای معاهده پیوستن تشکیلات خودگردان به دادگاه لاهه و دیگر نهادهای بین‌المللی، میلیون‌ها دلار از مالیات فلسطینی‌ها را بلوکه کرد.

بنا به گزارش وبگاه خبری «فلسطین الیوم»، برغوثی گفت: مصادره این مالیات‌ها، دزدی و راهزنی است. اسرائیل حق ندارد پولی را که به فلسطینی‌ها به واسطه عرق جبین خودشان پرداخت می‌شود ، مصادره کند.

برغوثی تاکید کرد که پاسخ فوری به این اقدام توقف هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی و ایستادگی در برابر فشارهایی است که تلاش می‌کند از اراده سیاسی و مبارزه‌ای ملت فلسطین بکاهد.

عریقات: مصادره مالیات‌ها جنایت جنگی است

صائب عریقات عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین «ساف» در واکنش به این اقدام اعلام کرد : مصادره اموال مذکور جنایت جنگی دیگری است و در برابر فشارهای اسرائیلی تسلیم نخواهیم شد.

رژیم صهیونیستی این ۱۲۷ میلیون دلار مالیات را شنبه (دیروز) در تلافی به مراجعه فلسطینی‌ها به دادگاه بین‌الملل برای پیوستن به آن مصادره کرد .

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری