رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: امید این است که این آقایان(موسوی و کروبی) تعقل کنند و ۲ کار را انجام دهند؛ یکی اینکه دشمنان را از خود ناامید و آنها را محکوم کنند و سپس عذرخواهی کنند.

به گزارش قم خبر؛ حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری در گفت‌و‌گو با تسنیم، درخصوص واکنش‌ خانواده مهدی کروبی نسبت به سخنانش درخصوص ۹ دی،گفت: بنا نیست به هر موضوع از طرف هر کسی پاسخ دهم. به هرحال ممکن است آنها هم ناراحت باشند.


وی افزود: ملاک حال فعلی افراد است. پیام ۹ دی برای همه روشن بود و ما هم وظیفه داریم پیام ۹ دی را به نسل جوان امروز بگوییم.

رئیس شواری فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری با بیان اینکه مسئله حصر یک موضوع قانونی است و شورای امنیت ملی به این جمع‌بندی رسیده و قضیه کاملا قانونی است، تصریح کرد: از سوی دیگر حصر یک مسئله حفاظتی است؛ به هر حال ممکن است افراد ناآگاه، چه مزدور خارجی و چه احمق داخلی در کشور دردسرهایی برای آزادی محصورشدگان به وجود آورند و برای جلوگیری از این آسیب آنها در حصر حفاظتی قرار گرفته‌اند.

حجت‌الاسلام اکرمی اضافه کرد: نکته سوم درخصوص حصر این است که حصر این آقایان به نوعی مصلحتی است که اینها در خلوت خود کمی تعقل کنند که چه خطا و خلافی انجام داده‌اند و چرا ۸ ماه کشور دچار کشمکش شده است.

وی خاطرنشان کرد: امید این است که این آقایان(موسوی و کروبی) تعقل کنند و ۲ کار را انجام دهند؛ یکی اینکه دشمنان را از خود ناامید و آنها را محکوم کنند و به آنها بگویند که مسائل ما داخلی است و ربطی به خارج ندارد.

حجت‌الاسلام اکرمی گفت: کار دومی که باید انجام دهند، این است که عذرخواهی کنند و انشاءلله مورد قبول قرار بگیرد و ماجرا ختم به خیر شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری