کد خبر: 10052

گروهک تروریستی منافقین روز جمعه همزمان با انتشار گزارش تازه مدیر کل آژانس بین‌الملل انرژی اتمی، بار دیگر تلاش کرد فضاسازی تازه‌ای علیه ایران به راه بیاندازد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، گروهک تروریستی منافقین روز جمعه بار دیگر تلاش تازه‌ای برای فضاسازی علیه ایران آغاز کرد. این در حالی است که دور تازه مذاکرات هسته‌ای این هفته در شهر «مسقط» عمان آغاز می‌شود.


این گروه تروریستی که در ماه‌های اخیر بارها تلاش مشابهی را ترتیب داده و مدعی انتشار اسناد محرمانه شده بود، این بار نیز ادعاهای تازه‌ای را علیه برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده است. با وجود تلاش‌های متعدد این گروهک، بی‌پایه بودن ادعاهای منافقین موجب شده تا حتی آمریکا و آژانس هم آن را جدی تلقی نکنند.

آنطور که پایگاه «واشنگتن فری‌بیکن»، نزدیک به نئوکان‌ها، گزارش داده، این گروهک در تازه‌ترین پرده از نمایش خود، مدعی شده است که ایران دو اتاقک تست انفجاری در اختیار دارد که یکی از آن‌ها یا در سایت نظامی پارچین است یا در جای دیگری از ایران.

منافقین در ادامه اعلام کرده‌اند که این «اطلاعات» را در اختیار آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرار داده‌اند. پیش از این هم «گرت پورتر» گزارشگر تحقیقی آمریکایی در کتاب خود و گزارش‌های متعددش در مورد برنامه هسته‌ای ایران، نوشته بود که تمامی ادعاهای مطرح شده در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران، بر اساس اسناد مجعولی است که گروهک منافقین با همکاری موساد و به واسطه آمریکا در اختیار آژانس قرار داده است.

«یوکیا آمانو» مدیر کل آژانس روز جمعه در تازه‌ترین گزارش خود در مورد برنامه هسته‌ای ایران، که با لحنی مغرضانه تنظیم شده بود، بار دیگر همین ادعاها را تکرار کرده و خواستار توضیح ایران در مورد ابعاد تسلیحاتی احتمالی شده است.

ایران و گروه ۱+۵ برای رسیدن به توافق هسته‌ای، تنها تا روز سوم آذر زمان دارند. خبرگزاری آسوشیتدپرس روز جمعه پس از گزارش آژانس نوشت این گزارش امیدها برای حصول توافق کامل را از میان برد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری