کد خبر: 4365

تیم ملی والیبال ایران که برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی به آمریکا سفر کرده است در نخستین بازی خود مقابل قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۴ نتیجه را واگذار کرد. این دو تیم در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ جهانی نیز برابر یکدیگر صف آرایی کرده بودند که در آن بازی هم تیم ایران نتیجه را به حریف خود باخته بود.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، تیم‌های ملی والیبال آمریکا و ایران ساعت ۶:۳۰ بامداد امروز یکشنبه به وقت تهران در نخستین بازی تدارکاتی خود در سالن USA GALEN CENTER شهر لس آنجلس برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی را تیم آمریکا با حساب ۳ بر یک به سود خود پایان داد. این تیم ست‌های اول، دوم و چهارم را به ترتیب با امتیازات ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۷ به سود خود پایان داد و تنها ست سوم را با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ به ایران واگذار کرد.

تیم ایران در حالی این بازی را واگذار کرد که از حمایت ایرانیان مقیم آمریکا برخوردار بود با این حال با ضعف‌های زیادی که در دریافت اول داشت نتوانست بازی منسجمی را از خود به نمایش بگذارد. شاگردان کواچ در خط حمله هم برابر مدافعان روی تور حریف کاملا تحت فشار قرار گرفته بودند و نتوانستند کارایی لازم را داشته باشند. بازیکنان ایران با وجود اینکه کار را به ست چهارم کشانده بودند به خصوص در این ست ضعیف ظاهر شدند و آثار خستگی در چهره آنها نمایان بود. این دو تیم روز چهارشنبه دومین بازی تدارکاتی خود را برگزار خواهند کرد.

تیم‌های ایران و آمریکا در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۴ در شهر فلورانس ایتالیا نیز برابر یکدیگر صف آرایی کرده بودند که آن مسابقه را تیم آمریکا در سه ست متوالی به سود خود پایان داد. تیم آمریکا عنوان قهرمانی لیگ جهانی ۲۰۱۴ را با شکست برزیل در فینال از آن خود کرد. ایران در این مسابقات چهارم شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری