کد خبر: 220

مسئولان باشگاه استقلال با دو بازیکن این تیم تماس گرفته و اعلام کردند در فهرست مازاد این تیم قرار ندارند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، طی چند روز گذشته اخبار مختلفی در مورد حضور مبعلی، ساموئل و ایمان باصفا در فهرست مازاد استقلال مطرح شده و همین موضوع باعث شده تا مسئولان این باشگاه دچار مشکل شوند.

 
در حالی که در چند روز گذشته شایعه شده بود که ایمان مبعلی و ایمان با صفا در لیست مازاد استقلال قرار دارند این بازیکنان با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارند و مسئولان این باشگاه به دنبال حفظ این بازیکنان هستند. مسئولان استقلال با ایمان مبعلی تماس گرفته و مقرر شد هافبک استقلال برای رقم قرارداد خود در فصل جدید دوشنبه به تهران بازگشته و در این خصوص مذاکرات خود را انجام دهد.

 
از سوی دیگر باشگاه استقلال خوزستان خواهان به خدمت گرفتن ایمان باصفا است ولی سرمربی استقلال تهران موافق جدایی این هافبک جوان نیست و قصد حفظ این بازیکن را دارد.

 
به گزارش فارس، ساموئل دیگر بازیکنی است که گفته می‌شد در فهرست مازاد استقلال است اما قلعه‌نویی مصرانه خواهان این بازیکن است و با توجه به اینکه این بازیکن قراردادی با استقلال ندارد خواستار بازگشت وی به جمع آبی‌پوشان شده است. قرار است از طریق مدیر برنامه‌های این بازیکن مقدمات تمدید قرارداد ساموئل فراهم شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری