کد خبر: 2819

سخنگوی کمیسیون اصل نود با بیان اینکه این کمیسیون جلساتی با بدهکاران بانکی و مدیران عامل بانک ها داشته است گفت: در آخرین جلسه مقرر شد که پنج بدهکار بانکی بدهی خود را به ارزش 1500 میلیارد تومان تا دو هفته آینده برگردانند.

به گزارش قم خبر، مصطفی افضلی فرد سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه روز گذشته این کمیسیون با تعدادی از بدهکاران بانکی و مدیران عامل بانکهای دولتی و خصوصی جلسه داشته است گفت: طبق پیگیری های انجام شده پنج بدهکار اصلی که مبلغ بدهی آنها بالغ بر ۱۱۰ هزار درهم یا ۱۵۰۰ میلیارد تومان بوده است تا دو هفته آینده با سیستم بانکی تسویه حساب می کنند.


افضلی فرد ادامه داد: کمیسیون اصل نود پیگیری ۲۵ هزار میلیارد تومان بدهی معوقه بانکی را در دستور کار خود داشت تا کنون در برخی موارد آن به نتیجه رسیده و بنابر پیگیری ها ۴۵۰۰ میلیارد تومان از معوقات بانکی تا کنون به سیستم بانکی برگشته است. از این نظر کمیسیون به تقویت و حمایت سیستم بانکی پرداخته است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود در جلسه عصر امروز هم اظهار کرد: طبق برنامه جلسه عصر امروز کمیسیون دومین جلسه از مجموع سه جلسه بررسی وضعیت عملکرد دستگاههای اجرایی کشور در اجرای قانون حجاب و عفاف مصوب سال ۶۴ بوده است که در جلسه اول دستگاه های اجرایی مختلف از جمله وزارت آموزش و پرورش و قوه قضائیه موانع موجود بر سر راه افزایش میزان حجاب در جامعه را توضیح دادند در جلسه دوم به علل مختلف اجرا نشدن قوانین در این حوزه پرداخته شد و در جلسه بعدی کمیسیون اصل نود که هفته آینده برگزار می‌شود قرار است دستگاهها راه کارها و برنامه های اجرایی برای بهبود وضعیت حجاب و عفاف را به کمیسیون ارائه کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری