کد خبر: 2555

شرکت ایران خودرو از آغاز فروش نقدی خودروهای پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، سمند، پژو پارس، رانا و تندر۹۰ این شرکت از ۲۲ تیرماه جاری خبر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، شرکت ایران خودرو فروش نقدی با تحویل فوری خود را از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۲ تیرماه جاری از سر می‌گیرد. در این دوره از فروش نقدی خودروهای پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، سمند، پژو پارس، رانا و تندر۹۰ با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه خواهند شد.

شرایط فروش مذکور پس از دو مرحله قبلی در ماه‌های اردیبهشت و خرداد در راستای برنامه‌ریزی جهت عرضه سهم ۲۰ درصدی از تولید ماهانه خودرو به صورت فوری به مشتریان حقیقی به منظور افزایش حداکثری در بازار است.

البته جهت بهره‌مندی مصرف‌کنندگان حقیقی، در این شرایط مشتریان حقوقی و همچنین مشتریانی که در چندین بخش‌نامه اخیر فروش فوری (از دهه فجر و مابعد) ثبت نام کرده‌اند، مجاز به ثبت نام نیستند. تطابق نشانی محل سکونت مشتری و نمایندگی محل ثبت نام یکی دیگر از شرایط این بخش‌نامه است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی ikco.iranecar.com از ساعت ۱۰ صبح روز یک شنبه ۲۲ تیرماه جاری نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری