مدیر امور فناوری بانک صادرات اعلام کرد: مادامی که بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار تصمیم قطعی خود را درباره کارمزد دستگاه‌های کارتخوان اعلام نکنند، این طرح اجرایی نخواهد شد.

به‌گزارش قم خبر به نقل از ایسنا، رضا گودرزی اظهار داشت: طرح دریافت کارمزد از سوی بانک مرکزی اعلام شده بود و قاعدتاً بانک‌ها در این زمینه تنها مسئول اجرای آن بودند.


وی در عین حال خاطر نشان کرد: با توجه به بحث‌های پیش آمده درباره این طرح، بنا شده بانک مرکزی نظر قطعی خود را در این رابطه اعلام کند که تا آن زمان طرح دریافت کارمزد از دستگاه‌های کارتخوان اجرایی نخواهد شد.

مدیر امور فناوری بانک صادرات درباره خدمات جدید خودپردازهای این بانک، گفت:‌ بانک صادرات سه خدمت جدید را در خودپردازهای خود به وجود آورده است.

گودرزی افزود: یکی از این خدمات، امکان انتقال وجه از طریق شناسه واریز است؛ این مسأله برای شرکت‌هایی که قصد شناسایی افرادی را که دارند به حساب آنها پول می ریزند، بسیار حیاتی است و از طریق آن می‌شود با در نظر داشتن شناسه واریز از قبل پول به حساب ریخته شده را شناسایی کرد.
وی ادامه داد: حق بیمه تأمین اجتماعی نیز در خدمت جدید بانک صادرات از طریق خودپرداز قابل دریافت خواهد بود تا مشتریان این بانک از این نظر نیز محدودیت کمتری داشته باشند.
گودرزی همچنین از آغاز به‌ کار مدل جدید همراه بانک صادرات خبر داد و گفت: در همراه بانک جدید، امکان جابجایی ۱۰ میلیون تومان بدون دستگاه رمزیاب و ۲۵ میلیون تومان با دستگاه رمزیاب خواهد بود.

مدیر امور فناوری بانک صادرات همچنین اعلام کرد: دستگاه‌هایی که به بارکدخوان متصل هستند، می توانند از طریق همراه بانک قبوض و فعالیت‌های پرداختی خود را مدیریت کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری