کد خبر: 9973

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی از رئیس سازمان صداوسیما و برنامه‌های رسانه ملی در هفته دفاع مقدس قدردانی کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی از عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما جهت اجرای موفق برنامه‌های هفته دفاع مقدس در رسانه ملی تقدیر کرد. متن کامل پیام سرلشکر فیروزآبادی به شرح زیر است:

ریاست محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران
برادر ارجمند جناب آقای مهندس سید عزت‌الله ضرغامی
سلام علیکم
با احترام؛ عرصه‌ پاسداری از دین خدا و سربازی در راه عزت، استقلال و حفظ امنیت ایران اسلامی، بسی ایمان، ایثار و جوانمردی طلب می‌کند که این خصایص را رزمندگان اسلام در حماسه هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود معنی کردند و در این مسیر نورانی سر و جان در طبق اخلاص گذاشتند و عاشقانه و عارفانه به وصال حق رسیدند و جاودانه شدند.

پاسداشت آن حماسه‌ها، عینیت‌بخشی مستمر و انتقال فرهنگ ارزشمند آن مقطع با شکوه و طلایی در جامعه از مؤلفه‌های مؤثر در قدرت بازدارندگی دفاعی کشورمان می‌باشد.

بنا به ارزیابی ستاد مرکزی بزرگداشت سی‌و‌چهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس کشور، سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس سال ۱۳۹۳ با هدایت و مدیریت جنابعالی در تولید و پخش برنامه‌های جدید، اثرگذار و غیر تکراری همراه با افزایش کمّی و کیفی، تلاش مؤثر و چشم‌گیری داشته است.

بدین‌ وسیله از تلاش صادقانه جنابعالی و همکاران محترم آن سازمان در تحقق آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) در بهره‌مندی از گنجینه ارزشمند حماسه ماندگار دفاع مقدس و انتقال فرهنگ، ارزش‌ها و باورهای اعتقادی، ملی، روحیه خودباوری، ایثار و شجاعت در بین اقشار میهن اسلامی تقدیر و تشکر نموده و آرزوی توفیق انجام خدمت در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) دارم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری