کد خبر: 982

نیروهای ارتش عراق بعد از بازپس‌گیری منطقه الاسحاقی در نزدیکی سامرا ۱۲ جسد سوخته شده در آن کشف کردند.

به گزارش قم خبر و به نقل از فارس، نیروهای ارتش عراق بعد از بازپس‌گیری منطقه الاسحاقی در نزدیکی سامرا ۱۲ جسد سوخته شده در آن کشف کردند.


به گزارش الجزیره، نیروهای ارتش عراق بعد از پس گرفتن منطقه الاسحاقی در نزدیکی سامرا ۱۲ جسد سوخته شده که متعلق به نیروهای پلیس عراق است در این منطقه کشف کردند.

فرمانده عملیات سامرا اعلام کرد که صبح امروز منطقه الاسحاقی در استان صلاح‌الدین و در نزدیکی سامرا از لوث تروریست‌های داعش به طور کامل پاکسازی شد.

نیروهای امنیتی در منطقه الاسحاقی با همکاری نیروهای بسیج مردمی توانستند این منطقه را آزاد کنند. از سوی دیگر در حمله هوایی ارتش عراق به جنوب موصل چندین تن از عناصر گروهک داعش کشته و زخمی شدند.

گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش در روزهای گذشته با حمله به استان نینوا، کنترل بخش‌هایی از شهر موصل در این استان را در دست گرفت و سپس به‌سمت استان صلاح‌الدین در عراق سرازیر شد اما گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که دولت عراق عملیات پاکسازی راه‌های موصل و صلاح‌الدین را آغاز کرده است.

بحران امنیتی در عراق امروز، شنبه وارد پنجمین روز خود شد. مرجعیت دینی روز گذشته خواست همه افرادی که توانایی دارند به ارتش ملحق شوند.
 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری