کد خبر: 951

دبیر کمیسیون تحقیقی همایش دکترین مهدویت عنوان کرد

دبیر کمیسیون تحقیقی همایش دکترین مهدویت گفت: یکی از سوژه های مشترک مقالات ارائه شده ، طرح سبک زندگی مهدوی و مقایسه آن با سبک زندگی غربی بود که در این راستا چند مقاله به آسیب شناسی سبک زندگی غربی پرداخته است.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنيم، سیدرضی موسوی گیلانی عصر جمعه در همایش دکترین مهدویت، با ارائه گزارشی از کمیسیون شماره یک این همایش اظهار کرد: در این کمیسیون در مجموع 15  مقاله توسط اندیشمندان دانشگاهی و حوزوی و با تکیه بر سبک زندگی مهدوی ارائه شد.

وی ابراز کرد: مقالات ارائه شده در این کمیسیون با هدف ارائه راهکاریی برای حل بحران های اخلاقی با تکیه بر سبک زندگی مهدوی  بوده و سعی شد تا در آن مباحث مربوط به حوزه مهدویت ارائه شود.

دبیر کمیسیون تحقیقی همایش دکترین مهدویت گفت: یکی از سوژه های مشترک مقالات  ارائه شده ، طرح سبک زندگی مهدوی و مقایسه آن با سبک زندگی غربی بود که در این راستا چند مقاله به آسیب شناسی سبک زندگی غربی پرداخته است.

موسوی گیلانی بیان کرد: مقالاتی که به کمیسیون شماره یک ارائه شد مقالات پژوهشی بوده که طرح آن برای نخستین بار صورت گرفته  که پاسخ هایی ارائه شده است.

وی با بیان اینکه چند کلید واژه مشترک در مقالات ارائه شده دیده می شود افزود: نقش جوانان ، زنان ، معلمان و کارگزاران در مقالات ارائه شده مورد توجه اندیشمندان قرار گرفته بود.

پایان پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری