نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: براساس جلسه نمایندگان مجلس و استاندار لرستان با معاون راهبردی رئیس‌جمهور، حجت‌الاسلام روحانی روز پنجشنبه ۲۹ خردادماه، مهمان مردم لرستان است.

به گزارش قم خبر، بهرام بیرانوند در گفت‌و‌گو با تسنیم، اظهار کرد: با توجه به اعلام آمادگی مسئولان استان لرستان و پیگیری‌های مجدانه توسط مدیران ارشد استان و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی سفر رئیس جمهور به استان لرستان قطعی شده است.


 
وی افزود: براساس جلسه نمایندگان مجلس و استاندار لرستان با معاون راهبردی رئیس‌جمهور سفر حجت‌الاسلام ‌روحانی به‌صورت قطعی در هفته آینده روز پنچشنبه مورخ 29 خرداد ماه سال 93 به لرستان صورت می‌گیرد.

 
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وزرا و معاونان و نمایندگان رئیس‌جمهور روز قبل از سفر وی به تعدادی از شهرستان‌های استان لرستان و حوزه‌های انتخابیه در این شهرستان‌ها اعزام شده و در آن جا حضور پیدا می کنند.

 
‌بیرانوند افزود: برنامه‌های سفر رئیس جمهور تا حدودی مشخص شده است که "حضور و سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم لرستان در ورزشگاه بزرگ تختی خرم‌آباد"، "دیدار با نخبگان استان"و "شرکت در جلسه برنامه‌ریزی و توسعه استان لرستان" با حضور سرمایه‌گذاران و شرکت‌های سرمایه‌گذاری از جمله برنامه‌های سفر روحانی به این استان است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری