کد خبر: 815

مسعود رجوی، سرکرده نا‌پیدای گروهک تروریستی منافقین که معمولا در مواردی بسیار نادر اعلام موضع و ایراد پیام می‌کند در پیامی تروریست‌های جیش العدل را برادران خود خواند.

به گزارش قم خبر و به نقل از ایسنا، مسعود رجوی، سرکرده نا‌پیدای گروهک تروریستی منافقین که معمولا در مواردی بسیار نادر اعلام موضع و ایراد پیام می‌کند در پیامی تروریست‌های جیش العدل را برادران خود خواند.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان، وب‌سایت و شبکه تلوزیونی گروهک تروریستی منافقین در پیامی که به مسعود رجوی منتسب است شانزده تن از تروریست‌های جیش‌العدل را که به جرم ترور مرزبانان جمهوری‌ اسلامی‌ ایران در سیستان‌ و‌ بلوچستان مجازات شدند، برادران خود خواند و از حمایت منافقین توسط ایشان اعلام خشنودی و تقدیر کرد.

این در حالی اتفاق می‌افتد که هیچ گروه، سازمان و یا دولتی حتی آمریکا و دول اروپایی در اطلاق نام تروریست بر جیش‌العدل و جند‌الله و محکومیت آنان تردید ندارند.

این گاف سیاسی سرکرده منافقین که پیش از این هم به کرات اتفاق افتاده است به وضوح پرده از ماهیت تروریستی منافقین و حامیان آن بر می‌دارد و نشان می‌دهد که خروج منافقین از فهرست تروریست‌ها با وجود اعلام برادری و هم‌سنگری با تروریست‌های جنوب‌شرقی ایران از زبان سرکرده منافقین یک اشتباه تاریخی و درخور پیگیری توسط مجامع حقوق بشری است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری