سخنگوی قوه قضائیه گفت: اجازه نمی دهیم عده ای بی حجابی و بی عفتی را در جامعه ترویج دهند. از نیروی انتظامی می خواهیم با باندها و افرادی که بدحجابی را در جامعه دامن می زنند برخورد شود.

به قم خبر و  به نقل از مهر، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای روز دوشنبه در شصت و سومین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه اظهار داشت: به کسانی که فرهنگ ابتذال را ترویج می کنند و در کشور اسلامی بر خلاف شرع و خواست ملت بی عفتی و بی حجابی را ترویج و دامن می زنند تذکر می دهم که این کشور اسلامی است و مردم آن نیز مسلمان هستند. ضمن این که قانون اجازه چنین کاری را نمی دهد.


وی ادامه داد: اگر این افراد به اقدامات مجرمانه همچنان ادامه دهند دستگاه قضائی و نیروی انتظامی ناگزیر به برخورد با این افراد است و از نیروی انتظامی به خاطر این که با جرایم مشهود این حوزه برخورد می کند تشکر می کنم.

دادستان کل کشور با بیان این که دستگاههای ذیربط در این حوزه باید به تکالیفشان عمل کنند تاکید کرد: از نیروی انتظامی مصرانه می خواهم با عده محدودی که فضای جامعه اسلامی را بر هم می زنند برخورد کنند. ضمن این که نیروی انتظامی باید باندها و گروه هایی که در این رابطه فعال هستند را شناسایی کند. پلیس می توانند در صورت نیاز از دستگاههای اطلاعاتی نیز برای شناسایی این باندها کمک بگیرد.

وی با اعلام اینکه قوه قضائیه از اقدامات درست نیروی انتظامی در این حوزه حمایت می کند افزود: به تمامی دادستانها نیز سفارش شده است در صورتیکه بی قانونی را در این حوزه مشاهده کردند از ضابطین بخواهند که با آنها برخورد شود.
 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری