کد خبر: 776

نماینده مردم قم در مجلس:

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قم از نظر نظافت شهری دارای وضعیت بسیار مطلوبی است، خاطرنشان کرد: ‌باید در سال اقتصاد و فرهنگ شهرداری با عزم جدی‌تر به اجرای پروژه‌های شهری اهتمام داشته باشد.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی صبح امروز در مراسم افتتاح و بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 36 پروژه عمرانی منطقه 4 قم که در بوستان علوی برگزار شد، در سخنانی با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت علی اکبر(ع) اظهار کرد: ‌باید جوانان قدر فرصت جوانی را بدانند و از این فرصت به خوبی بهره برداری کنند.

وی با اشاره به اینکه انسان دارای دو نعمت صحت و امان است، گفت:‌ باید قدر این دو نعمت را بدانیم و شاکر درگاه خداوند متعال باشیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دوران کنونی مدیریت شهرداری شاهد رشد و پیشرفت قابل توجهی بوده‌ایم، بیان کرد: شهر قم از نظر عمران و آبادانی پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.

وی با اشاره به اینکه شهر قم از نظر نظافت شهری دارای وضعیت بسیار مطلوبی است، خاطرنشان کرد:‌ باید در سال اقتصاد و فرهنگ شهرداری با عزم جدی‌تر به اجرای پروژه‌های شهری اهتمام داشته باشد.

آشتیانی با اشاره به اینکه توسعه شهری مردم را به نظام و انقلاب هرچه بیشتر امیدوار می‌کند، خاطرنشان کرد: باید هرچه بیشتر در سطح شهر قم شاهد توسعه فضای سبز باشیم و مردم نیز در این زمینه باید همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری