کد خبر: 766

مدیرکل امور بانوان استانداری قم:

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت: حضرت علی اکبر (ع) در تمام ابعاد برای امام زمانش قابل اعتماد بوده و جوان ما با این اطمینان و اعتماد می تواند با الگو قرار دادن او به بلندای آرزومندی که برای هر جوان ترسیم می‌شود، برسد.

معصومه ظهیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با بیان اینکه جوانی اصلی مهم  و یک فرصت مغتنم است، اظهار کرد: تلاقی جوان و جوان نمونه برای ما فرصت مغتنمی است که باید آن را غنیمت بشماریم و خیلی زیباست که بهترین جوان که در ابعاد مختلف ظاهر، صدا، ادب، ایثار، شجاعت، علم و جوانمردی الگو بوده و میلاد چنین کسی را الگوی جوان انتخاب کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه در جامعه الگوهای زیادی برای جوانان در ابعاد ظاهر و زیبایی و علم وجود دارد ولی هر کدام از این ها چند بعدی یا تک بعدی اند، تصریح کرد: این در حالی است که جوانی به عنوان الگوی جوانان انتخاب شده که در تمام ابعاد شبیه ترین افراد به پیامبر (ص) است.

ظهیری با بیان اینکه قرآن پیامبر(ص) را اسوه حسنه معرفی می کرد و امام حسین(ع) علی اکبرش را شبیه ترین افراد به پیامبر معرفی می کند، عنوان کرد: جوان می تواند به الگویی که قرآن به عنوان الگو معرفی کرده اعتماد نماید و تلاش کند تا با کسب معرفت خود را شبیه و نزدیک به الگویی بکند که تمام زمان را در نوردیده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم خاطرنشان کرد: حضرت علی اکبر (ع) در تمام ابعاد  برای امام زمانش قابل اعتماد بوده و جوان ما با این اطمینان و اعتماد می تواند با الگو قرار دادن این جوان نمونه  به بلندای آرزومندی  که برای هر جوان ترسیم می شود دست یابد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری