کد خبر: 4202

یک رهبر مذهبی پاکستانی اعلام کرد که جهاد علیه اسرائیل یک الزام برای تمام مسلمانان جهان است چرا که رژیم صهیونیستی در کشتار غیرنظامیان بی‌گناه غزه دخیل است.

یک رهبر مذهبی پاکستانی اعلام کرد که جهاد علیه اسرائیل یک الزام برای تمام مسلمانان جهان است چرا که رژیم صهیونیستی در کشتار غیرنظامیان بی‌گناه غزه دخیل است.
اعلام جهاد علیه اسرائیل در پاکستان

به گزارش قم خبر، ایسنا به نقل از روزنامه نیشن نوشت، فضل الرحمان خلیل که پیشتر رهبری گروه حرکت المجاهدین را بر عهده داشت و هم‌اکنون رهبری گروه انصار الامه را برعهده دارد، گفت: جهاد یک الزام برای تمام مسلمانان در قبال اقدامات وحشیانه اسرائیل در غزه است. من آماده‌ام تا به فلسطین بروم و با اسرائیل بجنگم. من به مسلمانان تاکید می‌کنم تا به کمک فلسطینی‌ها بشتابند.

وی افزود: زمان اعتراض علیه اسرائیلی‌ها فرا رسیده و مسلمانان باید جهادی را علیه صهیونیست‌ها برپا کنند. من به تمام مسلمانان جهان تاکید می‌کنم تا اقدامات عملی را برای کمک به مردم سرکوب شده غزه انجام دهند و کشورهای مسلمان روابط دیپلماتیک خود را با اسرائیل لغو کرده و سفرای اسرائیل را اخراج کنند. راهپیمایی‌های اعتراضی گسترده علیه اسرائیل در اروپا برگزار شد اما حکام مسلمان آشکارا علیه صهیونیست‌ها سخن نمی‌گویند.

وی همچنین سازمان همکاری اسلامی را به خاطر "سکوت جنایتکارانه‌اش" در قبال کشتار مسلمانان فلسطینی محکوم کرد و عملکرد دولت نواز شریف، نخست وزیر پاکستان را در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در غزه مورد انتقاد قرار داد و گفت: سکوت یک کشور اتمی، خود علامت سوال است.

این رهبر مذهبی همچنین سازمان ملل را به خاطر ناکامی‌اش در توقف کشتار فلسطینی‌ها محکوم کرد و گفت: عملکرد سازمان ملل نشان دهنده استانداردهای دوگانه است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری