کد خبر: 3396

مسئول دارالقرآن علامه طباطبایی(ره):

مسئول دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) گفت: تربیت ۸۰ محقق و پژوهشگر از زمره افتخارات انجمن قرآن‌پژوهی حوزه علمیه است و همه روزه شاهد افتخارات و دستاوردهای دیگر این انجمن و مدرسه عالی تفسیر هستیم.

به گزارش قم خبر، مرتضی نجفی قدسی که شامگاه چهارشنبه در جلسه انجمن قرآن پژوهی حوزه و مدرسه تفسیر قرآن با آیت الله مقتدایی و در دارالقرآن علامه  طباطبایی(ره) سخن می‌گفت، اظهار کرد: در یک سال گذشته شاهد برگزاری مجالس مختلف و نشست های قرآنی در بیت شریف علامه طباطبایی(ره) بوده ایم و مراجع عظام تقلید و اساتید برجسته حوزه در این بیت شریف حضور به هم رسانده اند.

مسئول دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) افزود: ماه مبارک رمضان نیز فرصتی شد تا جلسات متعدد و ضیافت هایی برگزار شود که اساتید انجمن قرآن پژوهی حوزه علمیه قم و اساتید تفسیر قرآن جامعة المصطفی امشب مهمان بیت نورانی علامه طباطبایی(ره) هستند.

وی خاطرنشان کرد: مدرسه عالی تفسیر و انجمن قرآن پژوهی حوزه های علمیه در سال هایی که از تأسیسشان می گذرد، مسیر رشد و تعالی را پیموده اند و کارنامه پر از افتخار آنها، در پیش روی شما عزیزان گسترده است.

نجفی قدسی تصریح کرد: تربیت 80 محقق و پژوهشگر از زمره افتخارات این انجمن است و همه روزه شاهد افتخارات و دستاوردهای دیگر این انجمن و مدرسه عالی تفسیر هستیم.

مسئول دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) تاکید کرد: یکی از کسانی که همواره از انجمن قرآن پژوهان حوزه حمایت کرده است و بر توسعه قرآن پژوهی تاکید داشته اند، آیت الله مقتدایی بوده اند و امشب نیز با حضور خود در جلسه انجمن قرآن پژوهی، اهتمام خود به پژوهش در این کتاب شریف را نشان داده اند.

نجفی قدسی افزود: موضوعات مختلفی که در انجمن قرآن پژوهی مطرح می شوند قابلیت این را دارند که پس از طرح شدن و تکمیل شدن، به صورت نامه و طرح به مراجع عظام تقلید ارائه شوند تا با نظر مثبت ایشان خدمت مقام معظم رهبری طرح شوند و تبدیل به طرح های ماندگار در زمینه قرآن در سراسر کشور شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری