کد خبر: 2774

خاتمی حتی اعتقادی به قانون اساسی هم ندارد و دروغ می گوید که قانون اساسی را قبول دارد چون احراز صلاحیت فعلا از بندهای قانون اساسی است که خاتمی به صراحت آن را رد می کند و می گوید آن را قبول ندارد! و این عین استبدادی است که خاتمی به ظاهر مخالف آن می باشد!؟

به گزارش قم خبر و به نقل از سرویس سیاسی عصر امروز نگاهی به کارنامه سید محمد خاتمی نشان از عمق کینه و عناد وی به نظام اسلامی دارد نظامی که در لوای آن وی به شهرت رسید و با این شهرت در مقابل همین نظام قد علم کرده است!

بنا بر این گزارش فقط مروری به برخی از اظهارات محمد خاتمی تا انتخابات 92 خود گویای حقیقتی تلخ از نفاق این فرد در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد ابتدا به این اظهارات توجه نمایید:

**بر خلاف آنچه رایج شده است که رهبری دینی که در نظام ما هست از امام گرفته تا رهبر کنونی قابل نقد نیستند این غلط است نه.... همه چیز باید نقد شود از جمله اندیشه امام، رفتار امام...
**ولایت فقیه یکی از اصول قانون اساسی ما و مورد قبول است و اگر در قانون اساسی نبود می شد یک نظر فقهی در مقابل سایر نظریات فقهی!!
**اگر پیغمبر خدا هم بیاید و همین رویه هایی که موجود است ادامه پیدا کند مشکل کشور حل نمی شود!
**باید به حاکمان مستبد گفت که استبداد اگر دائمی شود و عام شود طبعا اگر شخص دیگری هم به جای آنان بیاید بتواند استبداد کند آیا این را می پسندند.
**چه جرمی رخ داده است که باید از آن توبه کرد؟ اگر صحبت کردن اشتباه است بله همه اشتباه می کنند...
**با معیاری که هست که احراز صلاحیت شود موافق نیستم.
**من مطمئن هستم که نمی خواهند ما بیاییم تازه اگر از این مرحله هم بگذریم حق نداریم بیش از آنچه می خواهند رای بیاوریم!!

به گزارش عصر امروز با این سخنان افکار ضد امام و انقلاب و قانون اساسی خاتمی به خوبی پیداست و نشان از مستبد بودن کسی دارد که به ظاهر مخالف استبداد است!

وی که بارها منکر این شده است که در سال 88 نگفته تقلب صورت گرفته است در 92 می گوید اگر بیاییم هم نظام تقلب می کند و نمی گذارد رای بیاوریم!!

وی درحالی قائل به نقد امام و اندیشه های ایشان است که طرفداران و مریدان وی نیز قائل به نقد خدا و پیامبر و امامام هستند هر چند وی حتی قائل است که پیامبر خدا هم نمی تواند این اوضاع را درست کند یعنی در مقام قدرت الهی پروردگار و پیامبر رسل نیز شک و تردید ایجاد کرده است!!

وی حتی اعتقادی به قانون اساسی هم ندارد و دروغ می گوید که قانون اساسی را قبول دارد چون احراز صلاحیت فعلا از بندهای قانون اساسی است که خاتمی به صراحت آن را رد می کند و می گوید آن را قبول ندارد! و این عین استبدادی است که خاتمی به ظاهر مخالف آن می باشد!؟

اما در خصوص جرم فتنه گران که وی حتی قائل به آن نیست به همین مقدار اکتفا می کنیم که از کسی که خود مجرم است و همراه فتنه گران در کودتای سال 88 علیه جمهوریت و اسلامیت مردم شورش کرد و باعث ریختن خونهای بسیاری شد انتظاری بیش از این نیست چون کبر و غرور تکبر مانع از این است که به درگاه خدا و مردم اظهار توبه نمایند و این همان عملی است که باعث رانده شدن شیطان از درگاه الهی شد و خاتمی هم جز این سرنوشتی ندارد. 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری