کد خبر: 2592

برای اینکه شان! افراد زیر خط فقر رعایت بشه قراره که اسم این گروه از "زیر خط فقر" به اقشار "نرسیده به ثروت" تغییر داده بشه!.

 

به گزارش قم خبر و به نقل از تراز،

خط فقر: خطی میان قشر ضعیف و فقیر برای جدا کردن و شناسایی بهتر این دو قشر. بصورتی که این خط اجازه نمیده اقشار فقیر به اقشار ثروتمند نزدیک بشن. خطی که حوزه شمال شهر و جنوب شهر تهران رو از هم جدا میکنه رو خط فقر میگن و نمیذاره این ۲ قشر مزاحم هم بشن!. خط فقر خودش به چند قسمت تقسیم میشه: خط قوت لایموت- خط بخور نمیر- خط محتاجین به نون شب!.

خوشبختانه دولت تصمیم داره به افراد زیر خط فقر یه سری امکانات و تسهیلات بده که بهشون خوش بگذره و دیگه اعتراض نکنن که چرا زیر خط فقرن. تسهیلاتی مثل: پرداخت رایگان هزینه دفن و کفن- توزیع رایگان آب معدنی- توزیع  رایگان هوا و اکسیژن برای تنفس. ضمنا برای اینکه شان! افراد زیر خط فقر رعایت بشه قراره که اسم این گروه از "زیر خط فقر" به اقشار "نرسیده به ثروت" تغییر داده بشه!.
 

 وام: پولی که یقه سفیدها باید از بانک گرفته و اقشار ضعیف باید به بانکها بدهند!. بدهی بانکها به یقه سفیدها و طلب بانکها از مردم عادی را وام گویند!. دریافت پول توسط مردم عادی از بانکها بعد از طی کردن هفت خوان رستم را وام گویند!.
 

مکدر شدن: واکنش علمی! و کارشناسی! شده دولتمردان در مقابل افزایش قیمتها و نرخ تورم. بدین صورت که با هر بار افزایش قیمتها؛ دولتمردان دور هم جمع شده و یک دقیقه مکدر میشوند!. ضمنا قیمتها نیز به احترام مکدر شدن دولتمردان یک دقیقه سکوت کرده و از افزایش خود جلوگیری میکنند!. دکترها هشدار دادن که مکدر شدن بیش از حد برای سلامتی دولتمردان ضرر داره و اینقدر خودشون رو برای کنترل! و کاهش! قیمتها به زحمت نندازن چون تحمل مردم بیشتر از دولتمردانه!. پزشکان از قیمتها خواستن که تو رو خدا انصاف داشته باشین و خودتون کوتاه بیایید تا اینقد دولتمردان مکدر نشن!. در حقیقت مکدر شدن به معنای تسلیم دولتمردان در مقابل کنترل تورم می باشد!.
 

تورم: چنین واژه ای در اقتصاد ایران جایی نداره و به جاش از واژه اتوکشیده و باکلاس "شیب ملایم قیمتها" استفاده میشه!. یعنی اگه تورم بشه ۵۵درصد باید اعلام کنی: قیمتها با شیب بسیار ملایم همراه به موسیقی دلنشین و فرح بخش از ۲۵درصد به ۵۵درصد رسید و اصلا نگران نباشن چون خیلی ملایم رفت بالا!.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری